Danışma Hattımız
0(232) 457 10 45
   
 
 
-
 
 

HAKKIMIZDA

Firmamız Hürdem Yapı Dekorasyon 1999 yılında  İnşaat sektöründe dekorasyon ve tadilat işletmesi olarak  İzmir’ de kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana  İzmir'de Dekorasyon sektöründe  geniş ürün yelpazesi, müşteri memnuniyeti ve  ürün kalitesinden taviz vermeden  hizmet vermektedir. Kaliteli üretim  en önem  verilen konuların başında olduğu için  CE standartlarına uygun uygulama yapılmaktadır. Bundan sonrada aynı standartlar çerçevesinde  hizmetlerine devam edecektir.

MİSYONUMUZ;


Kaynakları en verimli şekilde kullanarak toplum ihtiyaçlarını önceden görüp karşılamaya odaklanmış; üstün hizmet ve ürün kalitesiyle güçlü bir marka imajına sahip; topluma, çalışanlarına ve doğaya karşı sorumluluklarını yerine getiren; saygın; birçok konuda öncü; itibarlı; insanlığın refahına ve gelişimine katkıda bulunabilen evrensel ölçülerde, kurumsal, sonsuz ömürlü bir kuruluş olmak.


VİZYONUMUZ;

Değişim ve gelişime açık; güvenilir ve sürekli kendini geliştiren; araştırmacı ve yenilikçi, esnek, hızlı ve çevik yapısıyla dengeleri değiştirebilen ve kriterleri belirleyen; müşteri beklenti ve memnuniyetine önem veren; sattığı ürün ve hizmete satış sonrasında da sahip çıkarak sonuna kadar tam destek veren; devamlı ve sağlıklı büyüyerek, araştırma ve maliyet düşürücü projelerle rekabet gücünü sürekli geliştiren; müşterileri, tedarikçileri, sermaye sahipleri, finansörleri, diğer iş ortakları ve en önemlisi de çalışanları ile bir ekip ruhuyla yüksek katma değer yaratarak bunun adil paylaşımına önem veren; pazarın tüm dünya olduğu bilinciyle hareket eden; uluslararası standartlarda daima aranılan ürün ve hizmet sunmayı kendisine prensip edinmiş; iyi eğitilmiş, tam donanımlı, yetenekli, katılımcı ve üst düzeyde motive olmuş çalışanlara sahip; fark yaratan bir "MARKA" olmak.

 

"Tüm hakları İzmir Hürdem Yapı Dekorasyona aittir 2014"           Ana Sayfa       Hakkımızda       Uygulama       Referanslar       İletişim           İzmir Web Tasarım