Danışma Hattımız
0(232) 457 10 45
   
 
 
-
 
UYGULAMALAR    
Alçı Dekorasyon    

Firmamız bütün mekanlara alçı dekorasyon şıklığını getiriyor." Kartonpiyer"den "Işık Bandına" bütün uygulamaları söz verdiğimiz gün ve saatte teslim etmekteyiz.

- Kartonpiyer
- Işık Bandı
- Kemer
- Bölme Duvar
- Niş
- Göbek

 
     
Asma Tavan Dekorasyon    

Artık sadece mağazalar yada Restaurantlar değil tüm iş yerleri, hatta konutlar bile asma tavanları tercih etmektedirler .Görselliğe , aydınlatmaya ve tesisat sistemleri için ideal çözüm olan Asma tavan sistemleri Hürdem Yapı Dekorasyon güvencesi ile.

- Alçıpan Asma Tavan
- Taş yünü Asma Tavan
- Metal Asma Tavan
- Tavan Kaplama
- Asma Tavan Tadilatı
- İş Yeri Aydınlatma

 
     
Tamir Tadilat Dekorasyon    

İşyeri yada konut ; her mekan bakım ve yenileme. Hürdem sizin için işinden taviz vermeden en güzeli ve ekonomiğini sunar. Bugüne kadar fabrikadan kamu dairesine bir çok mekanı yeniledik, beklenenden fazlasını sunduk.

- Mağaza Dekorasyonu
- İş Yeri Dekorasyonu
- Fabrika Dekorasyonu
- İç Mimari Dizayn
- Tadilat ve Tamirat
- Plan Proje

 
     
Dış Cephe Mantolama    

İnsanoğlu inşaat yeteneğine sahip olmasından bugüne, bir binanın iç ve kullanımı kadar, dış görüntüsününde önemli olmuştur. Güzel görümlü bir bina sizi daha kolay yansıtır, insanları daha fazla motive edip heyecanlandırır. Binalarınıza ek değerler katın.

- Mantolama
- Dış Cephe Söve
- Dış Cephe Kaplama
- Dış Cephe Sütun

 
     
İzolasyon & Çatı Kaplama    

Isınma maliyetlerinin hem ekolojiye hem de cebimize olan yükünü hafifletmek için yapılan ısı izolasyonu artık bir vazgeçilmez unsur olarak hayatımıza girmiştir. Değişik çatı uygulamaları ve izolasyon seçenekleri Hürdem Yapı Dekorasyon  tarafından uygulanabilmektedir.

- Ses ve Isı İzolasyonu
- Şıngıl Çatı
- Çelik Çatı
- Çatı Kaplama

 
     
Alçı Sıva & Boya    

Duvarlarınıza renk ve stil katmanın vakti geldi. Hürdem ustaları mekanlarınızın duvarlarını kısa sürede en kaliteli malzemeler ile boyar...Alçı Sıva ve boya bizden sorulur, Uygun fiyatları öğrenmek için bizden bilgi almadan karar vermeyin.

- Alçı Sıva
- Makine Sıva & Alçımatik
- Saten Boya
- Plastik Boya
- Altın ve Gümüş Varak

 
     
Yapı Taahhüt & Onarım    

Tecrübemiz ve uzman kadromuzla hizmetinizdeyiz. Mutfaktan Banyoya, kaba inşaattan peyzaja kadar Hürdem Yapı Dekorasyona güvenin.

- Kaba İnşaat
- Mutfak Banyo
- Komple Mekan Tadilat
- Anahtar Teslim Yapı Tadilat

 
     

 

"Tüm hakları İzmir Hürdem Yapı Dekorasyona aittir 2014"           Ana Sayfa       Hakkımızda       Uygulama       Referanslar       İletişim           İzmir Web Tasarım